UTRECHT - Op vrijdag 2 oktober vullen drie aanstormende theatermakers een avond met verhalen, muziek en beweging in theaterhuis de Berenkuil. Marlot Jonker, Suzanne Burdorf en Daniil Aleksin vertellen over hedendaagse dilemma's en het recht op verzet. Aanvang is om 20:00 uur.
Marlot Jonker brengt een ode aan de schemer. De dag verliest grip, maar de nacht twijfelt nog... Binnen de lijntjes kleuren is veilig. Buiten de lijntjes kleuren is onvermijdelijk. Schemer zet aan tot bespiegeling.
Suzanne Burdorf probeert in Knoop· haar leven te ontwarren. Een beweeglijke, muzikale vertelling over de hardnekkigheid van losse eindjes en het verlangen om het goed te doen. Tijd dat er eens wat knopen worden doorgehakt! Of...?
Daniil Aleksin is te zien in Berk, een solo over vrede en oorlog. De inspiratie hiervoor haalde Daniil uit zijn directe omgeving, evenals uit de muziek van de Russische protestzanger Victor Tsoi (1962-1990). Censuur is universeel, net als het recht in verzet te komen en onze stemmen te laten horen.
De drie makers van deze avond volgden hun theateropleiding aan Studio Selma Susanna in Amsterdam.
Datum: 2 oktober 2026
Aanvang: 20:00 uur
Locatie: Theaterhuis de Berenkuil, Biltstraat 166, Utrecht
Kaarten: €16 - €22
Meer informatie en kaarten: https://www.ticketkantoor.nl/shop/schemerberkknoop

18.3 ℃




































